ATP Barcelona: Nishikori i Andujar u borbi za pehar

Tenis 25. tra 201518:47 > 18:48
Getty Images Sport, Julian Finney

U finalu ATP turnira u Barceloni igrat će Kei Nishikori i domaći tenisač Pablo Andujar.

Japanski tenisač će tako imati priliku drugu godinu za redom podići pehar u ovom katalonskom gradu, dok će Španjolac pokušati prvi puta doći do titule u domovini i na turniru serije ATP 500.

Nishikori je u polufinalu na superioran način savladao Martina Kližana sa 2:0 za 78 minuta igre i pokazao gotovo tenisku perfekciju za moguću obranu naslova.

Na drugoj strani, Andujar je napravio iznenađenje pobijedivši sa 2:0 trećeg nositelja, Davida Ferrera.

Osmi tenisač svijeta je odigrao dobar meč u kojem je napravio previše neprisiljenih pogrešaka, a svakako je najzanimljivije da u prvom setu nije uspio iskoristiti 4 set lopte.