ATP Miami: Berdych u četvrtfinalu, Monfils pao pa predao

Tenis 31. ožu 201519:48 > 20:11
REUTERS/Benoit Tessier

Tomas Berdych plasirao se u četvrtfinale ATP turnira serije Masters Miami Open, nakon što mu je Francuz Gael Monfils predao zbog pada i ozljede kuka u drugom setu.

Francuski tenisač je u drugom setu na 2:2 u gemovima, neugodno pao i ozlijedio desni kuk, da bi nakon ukazane medicinske pomoći i samo nekoliko poena bio primoran predati dvoboj.
Berdych će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz susreta Juan Monako – Fernando Verdasco.

VEZANE VIJESTI

Austrijanac Dominic Thiem je pobjedom stigao u svoje prvo četvrtfinale Masters serije 1000. Odličan meč od 2 sata i 13 minuta protiv Adriana Mannarina, mladi Thiem je osvojio rezultatom 7-6, 4-6, 7-5. Dvadesetjednogodišnji Austrijanac se vratio nakon “break” zaostatka u trećem setu i oduzeo servis Mannarinu u odlučujućem gemu seta odluke. U sljedećem dvoboju čeka boljeg iz meča Murray- Anderson.