Sukobi s terena prelili se na društvene mreže: Conte ima novu poruku za Tuchela

Nogomet 15. kol 202212:58 0 komentara
Reuters/Paul Childs

Chelsea i Tottenham odigrali su u nedjelju susret bez pobjednika (2-2), no ono što je obilježilo meč jest sukob dvojice trenera.

Sve je počelo kada je Antonio Conte slavio izjednačujući pogodak Tottenhama tako što je krenuo naglo trčati prema klupi Chelsea, pri čemu mu se trener domaćeg sastava Thomas Tuchel unio u lice.

Tuchel je smatrao da je tijekom tog pogotka došlo do faula nad Havertzom, a sudac Taylor presudio je u korist gostiju. trener Tottenhama na kraju je dobio žuti karton. Chelsea je poveo u 77. minuti golom Jamesa, a onda je Tuchel slavljem pokušao isprovocirati gostujućeg trenera.

Na samom kraju utakmice odvijala se prava drama – gosti su izjednačili u 96. minuti. Perišić je izveo korner, a za konačnih 2-2 zabio je Kane. Uslijedilo je negodovanje s klupe Chelsea jer su smatrali da je korneru prethodio prekršaj jer je Romero čupao Cucurellu za kosu. Ipak, sudac to nije vidio i utakmica je završena bez pobjednika.

Potom je uslijedio završni obračun dvojice trenera. Tuchel je pružio ruku Conteu, koji ju je prihvatio, ali tako što ju je primio u prolazu, ne gledajući Tuchela u oči. Nijemac je na to jako grubo povukao Talijana za ruku i snažno mu je stisnuo ruku tako da se Conte zavrtio oko Tuchela uz bolnu i bijesnu grimasu. Sudac je obojici trenera pokazao crveni karton.

Ni nakon odlaska s terena nije završen sukob. Naime, Conte je nakon utakmice ponovno prozvao Tuchela i to putem društvenih mreža.

“Sreća pa te nisam vidio… Da sam te spotaknuo bilo bi to stvarno zasluženo”, napisao je Conte na Instagramu osvrćući se na njihov prvi sukob na utakmici.