PSG uvjerljivo slavio, Messi upisao prvijenac u prvenstvu

Nogomet 20. stu 202120:15 0 komentara
FRANCK FIFE / AFP

Nogometaši Paris Saint-Germaina svladali su na Parku Prinčeva Nantes s 3-1 u 14. kolu francuskog prvenstva i dodatno učvrstili svoju poziciju na vrhu ljestvice, a prvi gol u prvenstvu zabio je Leo Messi.

Kylian Mbappe zabio za PSG u drugoj minuti, no od 65. minute domaćini su morali igrati bez isključenoga vratara Keylora Navasa.

Gosti su to iskoristili u 76. minuti i izjednačili preko Randalla Coloje Muanija, no samo šest minuta kasnije Dennis Appiah je postigao autogol i doveo Parižane u novo vodstvo. U 87. minuti Lionel Messi je ubacio loptu u mrežu nakon ubačaja s desne strane za svoj prvijenac u Ligue 1.

Kasnije večeras Rennes će ugostiti Montpellier.