Moldavci izbacili Crvenu zvezdu! Dinamo ide na Slaviju ili Šerif

Nogomet 10. kol 202121:25 0 komentara
Daniel ROLAND / various sources / AFP

Hrvatski nogometni prvak, zagrebački Dinamo doznao je moguće protivnike u nastavku natjecanja u eurokupovima ove sezone.

U slučaju prolaska protiv poljske Legije u 4. pretkolo Lige prvaka, za ulazak u natjecanje po skupinama igrat će protiv moldavskog Šerifa iz Tiraspola, dok će u slučaju ispadanja od Legije u 4. pretkolu Europske lige za suparnika imati prašku Slaviju.

Šerif je u uzvratnom dvoboju 3. pretkola Lige prvaka kao domaćin svladao srpskog prvaka Crvenu zvezdu sa 1-0 što mu je uz 1-1 iz prvog susreta igranog prošlog tjedna u Beogradu  bilo dovoljno za prolazak dalje. Strijelac važnog pogotka za Šerif bio je Arboleda u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Slavia je, pak, u uzvratu 3. pretkola Lige prvaka na svom terenu svladala mađarski Ferencvaros sa 1-0, no to joj nije bilo dovoljno jer je prva utakmica u Budimpešti prošlog tjedna završila pobjedom Ferencvarosa od 2-0. Masopust je doveo Slaviju u vostvo u 36. minuti, u nastavku se igralo isključivo na polovici mađarskog prvaka, no rezultat se više nije mijenjao.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter Facebook | Instagram.