Engleska: West Ham u gostima bolji od Burnleya

Nogomet 04. svi 202107:16 0 komentara
Ilustracija/ Jon Super / POOL / AFP

West Bromwich Albion i Wolverhampton Wanderers odigrali su u ponedjeljak utakmici 34 kola engleskog prvenstva neriješeno 1-1, a West Ham United je u gostima sa 2-1 svladao Burnley i popeo se na peto mjesto na ljestvici.

U prvoj utakmici igranoj u ponedjeljak West Bromwich i Wolverhampton su odigrali 1-1 , a poveo je gostujući Wolverhampton Wanderers u sudačkoj nadoknadi na kraju prvog poluvremena golom Fabia Silve. West Bromwich Albion dolazi do izjednačenja  pogotkom Mbaja Diagna u 62. minuti.

West Ham United je na gostovanju slavio protiv Burnleya koji je poveo u 19. minuti pogotkoms bijele točke, a strijelac je bio Wood. No, dvije minute kasnije za Antonio zabija svoj prvi gol za izjednačenje za West Ham, a onda osam minuta kasnije i drugi gol za pobjedu.

West Bromwich je 19. na ljestvici sa 26 bodova i ovaj remi ga nije spasio zone ispadanja u drugu ligu, dok Wolverhampton sa 42 boda zauzima 12. mjesto. West Hamu je ova pobjeda donijela skok na peto mjesto (58) i sada ima tri manje od četvrtog Chelsea. Burnley je 16. sa 36 bodova.