Barcelona i Sevilla jedva izborili četvrtfinale, gol Rakitića

Nogomet 28. sij 202108:19 0 komentara
LLUIS GENE / AFP

Nogometaši Barcelone i Seville izborili su četvrtfinale španjolskog Kupa kralja u srijedu, a gol za Sevillu polučio je Ivan Rakitić.

Sevilla je kod kuće s 3-0 nadigrala Valenciju, a zadnji gol za Andalužane postigao je Rakitić.

Barcelona je jedva prošla gostovanje kod drugoligaša Raya Vallecana s 2-1, te je malo nedostajalo da doživi sudbinu Atletica i Reala, koji su ispali od nižerazrednih momčadi.

Iako su došli s vrlo jakom postavom, Katalonci su se mučili i došli u zaostatak u 63. minuti, kada je za Rayo pogodio Fran Garcia. U 70. minuti izjednačio je Messi na dodavanje Griezmanna, da bi deset minuta prije kraja De Jong pogodio za pobjedu Barcelone.

Valladolid – (+) Levante 2 – 4

Girona (D2) – (+) Villarreal 0 – 1

(+) Betis Sévilla – Real Sociedad 3 – 1

(+) Sévilla – Valencia 3 – 0

Rayo Vallecano (D2) – (+) FC Barcelona 1 – 2