Barcelona preokretom do pobjede u Almeriji

Nogomet 08. stu 201418:46 > 18:50
REUTERS/Michael Kooren

Barcelona je prekinula niz poraza s pobjedom protiv Amerije s čime su barem za kratko ponovno zasjeli na vodeče mjesto Primere.

Nogometaši Barcelone prekinuli su niz poraza pobjedom u Almeriji (2-1) u 11. kolu Primere do koje su stigli preokretom.

još vijesti

Nakon poraza od Reala i Celte, Barcelona je i u Almeriji gubila nakon što su domaćini poveli zgoditkom Thievya Bifoume u 37. minuti. Trener Luis Enrique je potom u igru uveo Neymara i Luisa Suareza, a to mu se isplatilo u 73. minuti kada je Urugvajac asistirao Neymaru za izjednačenje. Suarez je zaslužan i za pobjednički zgoditak, uposlio je u 82. minuti Jordi Albu kome nije bilo teško zabiti. Leo Messi je igrao cijelu utakmicu, ali nije uspio zabiti, dok je Ivan Rakitić solidno odradio cijelu utakmicu za Katalonce.

Barca je pobjedom opet izbila na čelo ljestvice s bodom više od Real Madrida, koji navečer dočekuje Rayo Vallecano.