Bilićev West Ham remizirao protiv WBA

Nogomet 29. stu 201517:18 > 17:36
Reuters / Eddie Keogh

U susretu 14. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham, za čijim kormilom sjedi Slaven Bilić je odigrao 1-1 protiv West Bromwich Albion produživši niz bez ligaške pobjede na četiri kola.

West Ham i WBA su odigrali 1:1 u Londonu.

West Ham je poveo u 17. minuti sjajnim pogotkom Maura Zaratea koji je iz slobodnjaka pogodio same rašlje suparničkog gola. Gosti su izjednačili u 50. minuti nakon autogola Winstona Reida. Bilićeva momčad je bila bliža drugom golu, no do kraja susreta više nije bilo promjene rezultata.

Bio je to četvrti uzastopni ligaški susret West Hama bez pobjede. U zadnja četiri kola ‘čekičari’ su na svom travnjaku osvojili bod protiv WBA (1-1) i Evertona (1-1), te izgubili na gostovanju kod Watforda (0-2) i Tottenhama (1-4).

Bilićeva družina je trenutačno na sedmom mjestu sa 22 boda, sedam manje od vodećeg dvojca Manchester Cityja i Leicester Cityja.