HNL: Tek po bod za Dinamo i Rijeku

Nogomet 01. stu 201421:49 > 21:51
Ivan Brkic / Glas Podravine / CROPIX

Vodeće momčadi Prve HNL-a Dinamo i Rijeka remizirali su u utakmicama 14. kola Prve HNL na gostovanjima u Splitu i Koprivnici, a uoči utakmica Europske lige koje ih očekuju u četvrtak.

Slaven Belupo i Rijeka su u zanimljivom dvoboju odigrali 1-1. Riječani su vodili od 35. minute kada je Kramarić realizirao jedanaesterac, a domaćine je poraza spasio pogodak Ozobića u 60. minuti. Slaven Belupo je unatoč osvojenom bodu ostao zadnji, dok drugoplasirana Rijeka zaostaje šest bodova za Dinamom.

Split i Dinamo su u tvrdoj utakmici na Parku mladeži odigrali 0-0. Zagrepčani unatoč premoći na terenu nisu uspjeli zabiti pogodak čvrstom Splitu. Neporaženom Dinamu je to tek treći remi u dosadašnjem dijelu prvenstva, ali su ostali vodeći istom prednošću jer Rijeka nije iskoristila njihov kiks.