Malaga poražena kod Getafea, Čopu drugo poluvrijeme

Nogomet 18. ruj 201522:41 > 22:43
REUTERS/Jon Nazca

U prvoj utakmici 4. kola španjolskog nogometnog prvenstva Getafe je na svom terenu svladao Malagu sa 1-0 (1-0).

Gol koji je Getafeu osigurao prve bodove ove sezone postigao je Stefan Šćepović već u 2. minuti.

Hrvatski napadač Duje Čop odigrao je drugo poluvrijeme za Malagu koja ove sezone još nije postigla pogodak u Primeri.

Getafe je s tri boda sada 12., dok je Malaga s dva boda 18.

Na vrhu je Barcelona s maksimalnih devet bodova.

Njemačka: Mainz 05 – Hoffenheim 3-1

Nogometaši Mainza 05 u prvom su dvoboju 5. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladali Hoffenheim sa 3-1 (1-1).

Gosti su poveli preko Jonathana Schmida (13), da bi preokret domaćina “hat-trickom” donio Yunus Malli (18, 61, 68).
S nova tri boda Mainz 05 je skočio na treće mjesto s devet bodova, tri manje od vodećih Borussije Dortmund i Bayerna, dok je Hoffenheim 15. s jednim bodom.

Francuska: Rennes – Lille 1-1

U prvoj utakmici 6. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes i Lille su igrali 1-1 (0-0).

Gosti su poveli preko Boufala (49), a poravnao je Ntep (74).

Rennes je tako propustio priliku zasjesti na vrh ljestvice, sada ima 13 bodova, kao i vodeći Paris SG, dok je Lille 10. sa sedam bodova.