Primera: Remi Levantea i Seville

Nogomet 11. ruj 201522:07 > 22:14
REUTERS

U prvoj utakmici trećeg kola španjolske Primere, Levante i Sevilla su podijelili bodove odigravši 1-1.

Gosti iz Andaluzije poveli su u 12. minuti pogotkom N’Zonzija, a Camarasa je u 58. minuti pogodio za bod Levantea.

Ovim rezultatom i jedni i drugi su došli do tek drugog boda i još uvijek su u potrazi za prvom pobjedom sezone.

Nogometaši PSG-a odigrali su samo 2-2 kod kuće protiv Bordeauxa iako su imali igrača više posljednjih 15-ak minuta.

Oba pogotka za PSG u odsistvu Ibrahimovića postigao je Cavani, dok je bod Bordeauxu donio Khazri u 79. minuti.

Nogometaši HSV-a uvjerljivo su slavili kod Borussie MG sa 3-0 pogocima Lasogge i Muellera uz vrlo dobro izdanje Ive Iličevića koji je upisao asistenciju kod drugog gola gostiju. Ivica Olić je utakmicu odgledao s klupe za pričuve.