Bundesliga: Koeln preokretom do pobjede nad HSV-om

Nogomet 29. kol 201517:41 > 17:43
REUTERS/Denis Balibouse/Files

Nogometaši Koelna preokretom su došli do domaće pobjede 2-1 nad HSV-om u utakmici 3. kola njemačke Bundeslige, nakon što je momčad iz Hamburga vodila do 76. minute.

Vodeći pogodak za goste postigao je Holtby u 47. minuti, ali HSV nije izdržao do kraja utakmice. U 76. minuti izjednačio je Hosiner, a u 80. minuti konačnih 2-1 postavio je Modeste iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Emir Spahić te za prekršaj zaradio i crveni karton. Ivo Iličević odigrao je cijelu utakmicu za HSV, a Ivica Olić nije ulazio u igru. Koeln se nakon nepotpunog trećeg kola pridružio vodećem Wolfsburgu na vrhu ljestvice sa sedam bodova.

Stuttgart je doživio još jedan uvjerljiv poraz. “Švabe” su na njihovom terenu s čak 4-1 isprašili nogometaši Eintrachta iz Frankfurta i zalijepili ih za dno ljestvice bez ijednog boda iz tri utakmice s gol-razlikom 4-10.
Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini Lige prvaka, njemački prvak Bayern u posljednjoj subotnjoj utakmici (18.30 sati) domaćin je Bayer Leverkusenu.