Jamie Vardy zabio za pobjedu pa uništio korner zastavicu duginih boja

Nogomet 06. pro 202020:28 > 20:30
Unsplash (ilustracija)

Sheffield United je i dalje jedini klub u Premierligi bez pobjede u ovoj sezoni. Sheffield je u nedjelju u 11. kolu na svom stadionu izgubio od Leicestera s 1-2, a pobjednički gol zabio je Jamie Vardy u 90. minuti. Sheffield United je time ostao na zadnjem mjestu sa samo jednim bodom.

Gosti su poveli golom Ayozea Péreza u 24. minuti, a samo dvije minute kasnije izjednačenje Sheffieldu donio je Oliver McBurnie. No, u 90. minuti Leicester iz kontranapada dolazi do pobjede i trećeg mjesta na ljestvici. Veznjak domaćina John Fleck pogriješio je na centru, a Maddison je dobrim dodavanjem u kontranapad izbacio Vardyja, koji je zabio svoj osmi pogodak u Premierligi, piše Sport Klub

U prvom susretu u nedjelju West Bromwich Albion bivšega hrvatskog izbornika Slavena Bilića doživio je težak domaći poraz od Crystal Palacea (1-5). Bilićevu momčad poraza su koštali autogol i crveni karton još u prvom dijelu. Već u 8. minuti branič domaćih Furlong je pogodio vlastitu mrežu, a u 30. minuti poravnao je Gallagher.

Ključni trenutak zbio se u 34. minuti kada je crveni karton dobio Pereira zbog udaranja Van Aanholta. S igračem manje Bilićev WBA se raspao, a u nastavku su gostima uvjerljivu pobjedu donijeli Zaha (55, 69) i Benteke (60, 83). WBA je predzadnji sa šest bodova.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.