Marca: Rakitić je jedan od najgorih. Nepodnošljivo spor. Gotov je

Nogomet 25. stu 202009:34 > 09:36
AFP

Ivan Rakitić krasnim golom pomogao je Sevilli da pobjedom kod Krasnodara (2:1) već nakon četiri kola prođe skupinu Lige prvaka. Međutim, to mu nije pomoglo kod izvjestitelja i čitatelja najčitanijeg španjolskog lista.

Oni su ga zajedno u Marci ocijenili kao trećeg najgoreg prvotimca Seville na gostovanju u Rusiji. Lošije od Rakitića, koji je zamijenjen već u 61. minuti, prošli su samo Vaclik i Ocampos.

Ovako su novinari Marce opisno ocijenili Rakitića u tekstu u kojem igračima presuđuju zajedno sa čitateljima: “Spor. Prespor. Sevilla treba brzinu prilikom prijenosa lopte, posebno kada igra s četvoricom u vezi i zadatak Hrvata je da joj daje upravo to. Umjesto toga, Rakitić je cijelu utakmicu izgledao kao da je gotov.”

Rakitić je u izvještaju s utakmice dobio samo jednu zvjezdicu. Tamo nije posebno pohvaljen za lijepi gol koji je zabio u 4. minuti. Ističe se tek da je veza Seville podbacila jer je nakon Rakitićevog gola za rano vodstvo odmah usporila tempo igre te tako omogućila Krasnodaru povratak u meč, kao i da je do pobjede došla ubrzanjem igre nakon Rakitićevog izlaska, prenosi Index.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.