Niko Kovač startao remijem na klupi Monaca

Nogomet 23. kol 202016:14 > 16:15
Oli SCARFF / AFP

Francuski prvoligaš Monaco je u nedjelju u prvoj službenoj utakmici francuskog prvenstva pod vodstvom bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača "izvukao" bod odigravši 2-2 kod kuće s Reimsom.

Monaco, koji je promijenio pet trenera u zadnje dvije godine, gubio je 0-2 poslije samo 21 minute igre nakon što su golove za Reims zabili Boulaye Dia (5) i El Bilal Toure (21).

Međutim, Axel Disasi je na poluvremenu smanjio zaostatak, a Benoit Badiashile je u 55. minuti izjednačio za Monaco.

Angers, koji je u subtu svladao Dijon u utakmici prvog kola, jedina je momčad francuskog prvenstva koja do sada ima upisanu pobjedu.

U Ligue 1 nije bilo nogometnih utakmica pet mjeseci nakon što je sezona 2019./2020. prekinuta zbog pandemije COVIDa-19. Prvak PSG, koji večeras igra finale Lige prvaka protiv minhenskog Bayerna, i Olympique Lyonnais koji je u polufinalu Lige prvaka poražen od Bayerna, prvenstvo će započeti kasnije.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.