Liverpool preokretom do nove pobjede

Nogomet 25. velj 202008:12 > 08:16
PAUL ELLIS / AFP

Nogometaši Liverpoola svladali su na svom Anfieldu West Ham sa 3-2 (1-1) u posljednjoj utakmici 27. kola engleskog prvenstva i došli do svoje 26. ovosezonske pobjede u Premiershipu.

Momčad Juergena Kloppa povela je u 9. minuti pogotkom Wijnalduma, ali je već u 11. minuti Diop izjednačio. Golom Fornalsa West Ham je u 54. minuti poveo sa 2-1. No, golovima Salaha u 68. minuti i Manea u 81. minuti “crveni” su osvojili nova tri boda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren bio je na klupi za pričuve Liverpoola, ali nije ulazio u igru.

Liverpool je sa 79 od mogućeg 81 boda na čelu ljestvice. Drugoplasirani Manchester City (57) zaostaje čak 22 boda. Treći je Leicester sa 50 bodova, a četvrti Chelsea sa 44. West Ham je sa 24 boda na 18. mjestu i u zoni ispadanja u kojoj se još nalaze Watford (24) i Norwich (18).

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.