Atléticov trener pohvalio Vrsaljka: "On radi velik posao!"

Nogomet 24. velj 202011:40 > 11:56
OSCAR DEL POZO / AFP

Atléticov trener Diego Simeone pohvalio je u nedjelju navečer hrvatskog nogometnog reprezentativca Šimu Vrsaljka koji je u pobjedi 3-1 nad Villarrealom asistirao za prvi pogodak. Simeone: Vrsaljko radi veliki posao

“Jako sam zadovoljan konkurencijom unutar momčadi. Vratili su nam se (nakon ozljeda) Trippier, Joao, Costa… Igrači koji su igrali umjesto njih pokazali su da su sve bolji. Vrsaljko radi veliki posao”, izjavio je Diego Simeone na konferenciji za medije podno stadiona Wanda Metropolitano u Madridu.

VEZANE VIJESTI

Vrsaljko, 28-godišnji desni bek, asistirao je u 40. minuti napadaču Ángelu Correi za izjednačujući pogodak. Igru je napustio u 58. minuti.

To mu je bila šesta utakmica za Atlético od kada se u siječnju vratio u momčad nakon izbivanja od godine dana zbog ozljede koljena. Vrsaljko je ovaj mjesec iskoristio ozljede Kierana Trippiera i Santiaga Ariasa koji igraju na njegovoj poziciji.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.