Liverpool jedva i uz pomoć suca svladao autsajdera, ali svi pričaju o Hrvatu

Nogomet 23. stu 201920:51 > 20:55
Ilustracija

Liverpool je ponovno izvukao pobjedu u završnici susreta.

U subotnjim susretima 13. kola Premier lige gosti su slavili u šest utakmica, a jedino je Arsenal na domaćem terenu protiv predzadnjeg Southamptona izvukao remi (2-2), i to pogotkom Lacazettea u sudačkoj nadoknadi (90+6).

Liverpool je ponovno izvukao pobjedu u završnici susreta. U gostima kod Crystal Palacea “redsi” su poveli pogotkom Sadia Manéa u 49. minuti i minimalnu prednost imali su sve do 82. minute, kada je Wilfried Zaha pogodio za 1-1. No, u 85. minuti u gužvi nakon kornera najbolje se snašao Firmino, koji je zabio za pobjedu Liverpoola 2-1.

U subotnjim susretima 13. kola Premier lige gosti su slavili u šest utakmica, a jedino je Arsenal na domaćem terenu protiv predzadnjeg Southamptona izvukao remi (2-2), i to pogotkom Lacazettea u sudačkoj nadoknadi (90+6), piše Net.hr.

Lovren u žiži prepirke

Hrvatski stoper Dejan Lovren za Liverpool je odigrao cijeli susret, a u 62. minuti nakon kornera mogao se upisati u strijelce, ali njegov dolazak na drugu stativu bio je trunku prespor. Skupio je Lovren dosta dobru statistiku, imao je 93 dodira s loptom, 85 posto točnih dodavanja, sedam osvojenih zračnih duela…

Ali nakon utakmice svi pričaju o situaciji u kojoj je poništen pogodak u 42. minuti Crystal Palaceu i to zbog toga što je VAR odredio kako je Ayew srušio rukama Lovrena u kaznenom prostoru prilikom izvođenja prekida. Na društvenim mrežama već se povela žestoka rasprava kako gol uopće nije trebao biti poništen jer smatraju da je kontakt bio preblag i da je Lovren iznuđivao prekršaj. Iako se na snimci zaista čini kako je prekršaj bio, mnogi na Twitteru smatraju da je VAR ovdje presudio nepravedno u korist Liverpoola.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows | i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.