Gold Cup: Pobjede Salvadora i Jamajke

Nogomet 18. lip 201909:36 > 09:38
MARVIN RECINOS / AFP

Nogometaši Jamajke su pred svojim navijačima u Kingstonu pobijedili Honduras s 3-2, dok je Salvador na istom stadionu s minimalnih 1-0 nadigrao Curacao u utakmicama 1. kola skupine C Gold Cupa, odnosno Prvenstva Sjeverne i Srednje Amerike.

Salvadoru je tri boda donio Nelson Bonilla pogotkom u drugoj minuti dodatka u prvom poluvremenu.

Jamajka je na Independence Parku povela u 15. minuti preko Devera Orgilla, a isti je igrač udvostručio prednost domaćih u 41. minuti. Anthony Lozano je u 54. minuti smanjio zaostatak Hondurasa, ali je samo dvije minute poslije Damion Lowe ponovno Jamajku odveo na dva gola prednosti. Konačnih 3-2 postavio je Rubilio Castillo u drugoj minuti sudačkog dodatka.

U noći s utorka na srijedu po srednjoeuropskom vremenu bit će zaključeno 1. kolo utakmicama u skupini D, a na stadionu Allianz Field u Saint Paulu u Minnesoti igrat će Panama – Trinidad i Tobago te SAD – Gvajana.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows | i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram