Real za kraj tužne sezone doživio još jedno poniženje pred svojim navijačima

Nogomet 19. svi 201914:38 > 14:40
REUTERS

Nogometaši madridskog Reala u posljednjoj utakmici sezone odigrali su još jednu očajnu predstavu te su poraženi pred svojim navijačima od Betisa. Momčad iz Seville slavila je 2:0.

Betis je upisao drugu uzastopnu pobjedu na Santiago Bernabeuu, a Real je upisao 12. rekordni poraz u jednoj sezoni.

Kriza Reala napokon je došla kraju, jer vrlo je izvjesno da će Florentino Perez i Zinedine Zidane krenuti u rekonstrukciju momčadi. Pitanje je tko će otići, a koga dovesti u Madrid.

Međutim, prema prikazanom i u zadnjoj utakmici sezone, s koje je dio navijača počeo odlaziti već u 75. minuti, izvjesno je da bi glavnina igrača mogla postati bivši. Jer kada, iako je primio dva gola, Keylor Navas bude najbolji igrač Reala, jasno je da u igri ‘kraljeva’ ništa nije štimalo.

Betis je poveo u 61. minuti kada je zabio Loren Moron, a pobjedu je golom u 75. minuti potvrdio bivši Realov igrač Jese Rodriguez. Inače, kod oba gola sudjelovao je Lo Celso, sjajni 23-godišnji argentinski veznjak koje je u Betis preselio iz PSG-a.

Real je tako na očajan način zaključio sezonu, u kojoj je osvojio tek klupsko svjetsko prvenstvo. A koliko je bilo loših trenutaka, potvrđuje da je u oovj sezoni promijenio čak tri trenera te da zaostatak za vodećom Barcelonom nikad nije bio veći. U ovom trenutku, dok Barcelona ima još svoju posljednju prvenstvenu utakmicu, taj zaostatak iznosi 18 bodova, piše tportal.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.