Gol Vide u uvjerljivoj pobjedi Bešiktaša

Nogomet 08. tra 201921:10 > 21:11
REUTERS

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac prvog gola na utakmici u 7-2 (2-1) gostujućoj pobjedi Bešiktaša protiv Rizespora u susretu 27. kola turskog prvenstva.

Vida je u 8. minuti bio najviši u suparničkom kaznenom prostoru i glavom poslao loptu u mrežu nakon kornera kojega je izveo srpski veznjak Adem Ljajić.

Bio je to prvi pogodak Vide ove sezone u prvenstvu, a naš je branič odigrao svih 90 minuta za Bešiktaš.

Inače, nakon asistencije za gol Vide, Ljajić je do kraja susreta upisao još dva gola i dvije asistencije za uvjerljivi trijumf Bešiktaša koji je treći na ljestvici sa 50 bodova, 11 manje od vodećeg Istanbul BB-a, a pet manje od drugog Galatasaraya. Rizespor je 11. sa 34 boda.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.