Francuska: Saint-Etienne – Marseille 2-1

Nogomet 17. sij 201912:36 > 12:37
Pixabay (ilustracija)

U zaostalom susretu 17. kola francuskog nogometnog prvenstva Saint-Etienne je svladao Marseille sa 2-1 (0-1).

Poveli su gosti preko Strootmana (16), a u nastavku su domaći preokrenuli s dva gola Khazrija (59-11m, 88).

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car ostao je na klupi Marseillea koji je deveti sa 28 bodova, dok je Saint-Etienne stigao na treće mjesto sa 36 bodova.

Ranije u srijedu Monaco niti u svom 10. ovosezonskom domaćem susretu u prvenstvu nije uspio ostvariti prvu pobjedu odigravši 1-1 (0-1) protiv Nice. Gosti su poveli preko Saint-Maximina (30), no krajem prvog poluvremena su ostali bez Sacka koji je isključen, a Monaco je u nastavku uspio poravnati preko Badiashilea (50). Imala je Nice priliku za pobjedu i s igračem manje, ali je Benaglio u 77. minuti obranio kazneni udarac Saint-Maximinu.

Bivši vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić nije bio niti na klupi Monaca koji je i dalje pretposljednji 19. sa 15 bodova, jednim više od posljednjeg Guingampa koji je svladao Rennes sa 2-1, a dva manje uz utakmicu više od 18. Dijona.