Nogomet 11. ožu 201516:46 > 12. ožu 2015 09:03
Snapshot YouTube

Mostarski derbi između Zrinjskog i Veleža prekidan je dva puta zbog ubacivanja pirotehničkih sredstava na teren, te razmjene kamenja i drugih predmeta navijača dva kluba.

Žrijeb četvrtfinala Kupa BiH ponudio je veliki derbi između Zrinjskog i Veleža, a prvi susret Pod bijelim brijegom je završen sa 2:2.

Mostarski derbi sa sobom uvijek nosi dodatne tenzije između navijača. Nakon vodstva Zrinjskog, golom Kordića, došlo je do obračuna između pristalica domaćih i gostujućih navijača, točnije razmjene kamenja, zbog čega je sudac Ognjen Valjić kratko prekinuo susret. Nakon toga Velež je uspio izjednačiti golom Hebibovića.

Drugi incident se dogodio kada su navijači Zrinjskog, popularni Ultrasi, bacili topovski udar nedaleko od pomoćnog suca u drugom poluvremenu utakmice. U 66. minuti “Plemići” ponovo dolaze do prednosti nakon što je Stojkić zatresao mrežu ljutog suparnika, a konačan rezultat postavio je Hebibović drugim pogotkom na utakmici.