Novi poraz Monaca

Nogomet 26. ruj 201807:52 > 07:55
REUTERS/Eric Gaillard

Kriza francuskog nogometnog doprvaka Monaca u novoj sezoni se nastavlja. U susretu sedmog kola le Championnata Monaco je na svom travnjaku izgubio od Angersa sa 0-1 ostavši na samo jednoj pobjedi.

Pitanje pobjednika odlučio je pogodak Stephanea Bahokena u 27. minuti.

Monaco je u prvom kolu pobijedio Nantes sa 3-1, a potom nanizao šest kola bez pobjede upisavši pritom tri poraza. Bivši hrvatski reprezentativac Danijel Subašić i dalje je izvan stroja i nije branio. U gostujućim redovima utakmicu je od prve minute započeo Mateo Pavlović, ali je zbog ozljede napustio teren već u osmoj minuti.

Gostujuću pobjedu ostvarila je i Nica koja je slavila kod Nantesa sa 2-1. Golove za goste zabili su Christophe Jallet (31) i Jean Makengo (69), dok je pogodak za Nantes zabio Emiliano Sala (57).

Večer gostiju upotpunio je St Etienne pobijedivši Toulouse sa 3-2. Strijelci za goste bili su Lois Diony (23), Remy Cabella (66) i Yannis Salibur (75), dok su golove za Toulouse zabili Mark Gradel (63) i Jimmy Durmaz (78)

Na ljestvici vodi PSG sa 18 bodova ispred Lillea koji ima 13, te St Etiennea sa 12 bodova.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter|Facebook | Instagram.