VIDEO / Grobari u Beogradu izviždali Vidu, on im čestitao

Nogomet 24. kol 201812:24 > 12:27
REUTERS

Domagoj Vida odigrao je svih 90 minuta za Bešiktaš u 1:1 remiju na gostovanju kod Partizana u prvoj utakmici playoffa Europske lige, a za vrijeme i nakon utakmice srebrni Vatreni bio je na meti domaćih navijača i novinara.

Tijekom svih 90 minuta Vidi je prilikom svakog dodira zviždao cijeli stadion u Humskoj, trpio je i uvrede, a na kraju susreta je sam sudjelovao u neobičnoj situaciji na travnjaku. Naime, hrvatski branič je na samom kraju utakmice tražio zamjenu, ali očito nije primijetio da je njegov trener već iskoristio sve tri zamjene. Trener Bešiktaša Senol Gunes u nevjerici je gledao Vidu i pokušavao mu objasniti da ga ne može zamijeniti jer je u posljednjih 15 minuta zamijenio tri igrača, pišu Sportske novosti.

”Mislim da je podjela bodova sasvim realan rezultat. Mi bi trebali biti zadovoljni jer kući nosimo gol u gostima i u Istanbulu će nam biti dovoljan jedan gol za prolaz dalje”, rekao je Vida srpskim medijima, a zamoljen je i da usporedi današnji Partizan s onim od prije nekoliko godina kada je u Beogradu gostovao s Dinamom iz Kijeva.

”Partizan je sada dosta bolji. Imaju dobih napadača i momčad je dosta kompaktnija. Ipak, te dve utakmice ne mogu se uspoređivati prije svega svega zbog atmosfere na tribinama. Tada nije bilo Grobara, a večeras su napunili stadion, a znam da je Partizanu ta podrška vrlo bitna. ”