Levante preokrenuo Granadu u festivalu crvenih kartona

Nogomet 23. velj 201523:20 > 23:35
EPA/MANUEL BRUQUE

Posljednja utakmica 24. kola prvenstva Španjolske, ujedno derbi začelja pripao je Levanteu koji je poslije mnogo bure slavio s 2:1 protiv Granade.

Gosti su na odmor otišli s vodstvom od 1:0. Strijelac je bio El-Arabi u 13. minuti s bijele točke. Uslijedio je pravi rat na terenu. Gosti su ostali s dva igrača manje (isključeni Colunga i El-Arabi), brojčana razlika na terenu je smanjena kada je crveni karton dobio domaći igrač Ramis u 80. minuti.

Kada su svi pomislili da je sve gotovo i da domaćinu nema spasa uslijedila je luda završnica. Camarasa u 89. i Barral u četvrtoj minuti sudačkog vremena su donijeli zlata vrijedne bodove Levanteu koji je preskočio Granadu na ljestvici, ali i jedni i drugi su i dalje u zoni ispadanja.