Valencia pobjedom nad Getafeom opet na četvrto mjesto

Nogomet 15. velj 201514:18 > 14:19
EPA/Kai Foersterling

Nogometaši Valencie pobijedili su u podnevnoj utakmici 23. kola Primere na svojoj Mestalli Getafe s 1-0 i opet došli na četvrto mjesto ljestvice.

Valencia je do pobjede došla pogotkom Alvara Negreda u 71. minuti iz penala, te je s 47 bodova preskočila Sevillu (45) na četvrtoj poziciji. Za Getafe je povremeni hrvatski reprezentativac Sammir igrao do 67. minute.

Kasno sinoć je Espanyol u uzbudljivoj utakmici slavio kod Malage s 2-0. Alvaro Gonzalez je doveo Espanyol u vodstvo u 41. minuti, a potom su gosti u 82. minuti ostali bez isključenoga Diega Colotta. Dvije minute kasnije igrač Malage Nordin Amrabat je promašio penal, a s igračem manje Espanyol je u trećoj minuti sudačke nadoknade preko Sergija Garcie došao do pobjede.