FA Kup: Liverpool prošao u četvrtfinale

Nogomet 14. velj 201520:47 > 20:50
REUTERS Philip Brown

U subotnjim utakmicama engleskog FA Kupa četvrtfinale su izborili Liverpool, Reading, Blackburn i WBA

Nogometaši Liverpoola plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA Kupa nakon pobjede u gostima kod Crystal Palacea s 2-1.

Domaćini su bolje započeli dvoboj i poveli preko Fraizer Campbella u 16. minuti. Redsi su u drugom dijelu uspjeli preokrenuti pogocima povratnika Daniela Sturridgea (50) i Adama Lallane (58). Za Liverpool je nakon dugo vremena zaigrao i Dejan Lovren, koji je ušao u igru u 79. minuti.

Plasman u četvrtfinale izborio je i West Bromwich Albion domaćim uspjehom protiv West Hama (4-0), drugoligaš Blackburn je izbacio Stoke City s 4-1, a u dvoboju drugoligaša Reading je s 2-1 slavio kod Derby Countya, te prošao među osam u FA Kupu.

U nedjelju igraju Aston Villa – Leicester, Arsenal – Middlesbrough i Bradford – Sunderland, dok se u ponedjeljak sastaju trećeligaš Preston North End i Manchester United.