Kapić sjajnim golom otvorio Europa Ligu

Nogomet 29. lip 201720:01 > 20:04
YouTube

Prva utakmica Europa Lige nove sezone 2017/18 donijela je i prvi gol, točnije golčinu koju je zabio Rifet Kapić.

Mladi (21) bosanski veznjak slovenske Gorice postigao ga je u 15. minuti gostovanja kod armenskog Shiraka.

Primio je loptu na desnoj strani, 20-ak metara iskosa od gola i reagirao velemajstorski. Iako je suparnički golman Ajvazov bio samo metar od njegove crte, Kapić je vidio da mu je to dovoljno da ga prebaci ljevicom.

I ne samo to, nego je pri tome pogodio i suprotne, desne rašlje vratara koji se bacio cijelom dužinom, ali lopta je bila neuhvatljiva.

Kapić, koji je prije tri godine pola sezone proveo u Istri, je dakako burno proslavio ovakav zgoditak, koji spada u kategoriju onih kakve i nogometni velikani postignu jednom u karijeri.

U 69. minuti Kapić je zabio i drugi gol na utakmici i tako postavio konačnih Shirak – Gorica 0:2, piše Index.hr.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.