PL: Falcao spasio United na Britanniji

Nogomet 01. sij 201515:57 > 16:01
EPA/PETER POWELL

Prva utakmica engleske Premier lige u 2015. godini završila je bez pobjednika. Stoke i Manchester United su odigrali 1:1 i tako otvorili 20. kolo.

U prvoj utakmici 20. kola Engleske lige Stoke City i Manchester United su odigrali 1-1, pa su gosti propustili priliku približiti se vodećima Chelseaju i Manchester Cityu.

U uzbudljivoj “novogodišnjoj utakmici” obje momčadi su propustile veliki broj prilika, no ostali su samo na po jednom postignutom zgoditku. Stoke je poveo već u 2. minuti kada je nakon kornera udarac glavom Petera Croucha Ryan Shawcross proslijedio u mrežu, a United je izjednačio u 26. minuti na sličan način. Također nakon kornera Michael Carrick je pronašao Kolumbijca Radamela Falcaa kome nije bilo teško iz blizine pogoditi mrežu. United na trećem mjestu sada ima 37 bodova, šest manje od Manchester Citya i devet manje od lidera Chelseaja.

Manchester City danas dočekuje Sunderland, dok Chelsea gostuje kod Tottenhama.