Bilić propustio pobjedu u zadnjoj minuti

Nogomet 15. tra 201718:32 > 18:36
REUTERS

Slaven Bilić i njegov West Ham su u 33. kolu engleske Preimer lige remizirali u gostima kod Sunderlanda (2:2).

Hrvatski strateg na klupi West Hama je u prošlom kolu konačno zaustavio negativan niz od pet utakmica bez poraza kada je kod kuće uspio upisati sva tri boda protiv Swanseaja.

Ovog puta Bilić je nove bodove tražio kod Sunderlanda koji šest utakmica prije kraja sezone gotovo sigurno ispada u drugu ligu. Vodeći pogodak postigao je Andre Ayew već u 5. minuti, da bi se u 26. minuti dogodila nesvakidašnja situacija kod izjendačenja.

Naime, Wahbi Khazri ubacio je iz kornera, a lopta je na svom putu do mreže preskočila sve igrače uključujući i vratara Randolpha.

Ipak, West Ham je već na otvaranju drugog dijela postigao pogodak za vodstvo kojeg je držao do samog kraja, ali onda se ukazao Borini u 90. minuti i zabio za konačnih 2:2. i to nakon nove velike pogreške vratara Randolpha.

U prvoj utakmici dana Tottenham je na domaćem terenu bio bolji od Bornemoutha (4:0). Od ostalih utakmica valja izdvojiti i pobjedu Evertona protiv Burnleya te Stokea kod kuće protiv Hull Cityja, pišu Sportske novosti.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.