Ljutiti Ronaldo: 'Ja sam zabio gol, a što si ti učinio?'

Nogomet 24. velj 201717:43 > 17:56
N1

U utrci za španjolski naslov, Real Madrid je u srijedu pretrpio neočekivani poraz od Valencije 2-1 na Mestalli.

Očekivalo se da će kraljevski klub s lakoćom svladati Valenciju, no zahvaljujući očajnoj igri već su u desetoj minuti gubili 2-0.

Minutu prije kraja prvog poluvremena Cristiano Ronaldo je zabio za konačni rezultat.

Nakon utakmice se na internetu pojavio video na kojem se vidi kako je Ronaldo u najmanju ruku bio ljudit.

“Yo he marcado gol, ¿tú qué haces? (Ja sam zabio gol, a što si ti učinio)”, kazao je Ronaldo priliskom ulaska u tunel, no ne zna se točno kome su te riječi bile upućene.

Glavni kandidat je Karim Benzema koji je zabilježio katastrofalnih 90 minuta, a u “igri” su još Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos i Casemiro.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.