HNL: Remi Cibalije i Inter-Zaprešića

Nogomet 30. srp 201621:05 > 21:08
Marko Mrkonjic/PIXSELL

U dvoboju 3. kola Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalije i Intera igrali neodlučeno 3-3 (2-2).

U utakmici prepunoj golova i preokreta Cibalija je došla do prvog prvoligaškog boda ove sezone, a Inter do danas nije zabio nijedan gol da bi u Vinkovcima postigli čak tri.

Gosti su poveli već u 7. minuti pogotkom glavom bivšeg igrača Cibalije Jakova Filipovića, a domaćini su izjednačili šest minuta kasnije kada je, također glavom, poentirao Sandro Ugrina. U 34. minuti udarcem s desetak metara Edi Baša donosi vodstvo Cibaliji, da bi u 40. minuti Mario Brleković nakon slobodnog udarca iskosa izjednačio glavom. U 55. minuti Jakov Puljić, još jedan bivši igrač Cibalije, zabio je iz voleja za novo vodstvo Intera, a pet minuta prije kraja Frane Vitaić je pogodio same rašlje iz slobodnog udarca za konačnih 3-3.

Pred 500 gledatelja na stadionu Cibalije sudio je Frković iz Gospića.

Strijelci: 0-1 Filipović (7), 1-1 Ugrina (13), 2-1 Baša (34), 2-2 Brlečić (40), 2-3 Puljić (55), 3-3 Vitaić (85)