EL: Estoril – PSV 3-3, Nizozemci osigurali prolaz

Nogomet 28. stu 201418:37 > 18:38
EPA/JOSE SENA GOULAO

U posljednjoj utakmici Europa lige Estoril i PSV su odigrali utakmicu bez pobjednika nakon što je susret prvotno prekinut zbog vremenskih neprilika.

Nakon što je dvoboj Estorila i PSV Eindhovena u četvrtak prekinut nakon prvog poluvremena zbog potopljenog terena pri rezultatu 3-2, danas su portugalski i nizozemski sastav odigrali drugo poluvrijeme.

PSV je uspio izjednačiti i utakmica je završila 3-3 čime je nizozemski klub izborio plasman u drugi krug. Estorilu je trebala pobjeda kako bi ostao u igri za ‘euro proljeće’.

Golove za PSV zabili su Depay (6), Narsingh (14) i Wijnaldum (82), dok su strijelci za Estoril bili Toze (12), Kuca (30) i Diogo Amado (39).

U drugom dvoboju iz ove skupine Dynamo je u četvrtak u Moskvi pobijedio Panathinaikos 2-1 i potvrdio prvo mjesto u skupini.