Aba liga: Zadar upisao sedmu pobjedu

Košarka 27. pro 201420:37 > 20:45
Luka Gerlanc CROPIX

Košarkaši Zadra u susretu su 15. kola regionalne ABA lige na svom parketu svladali su MZT iz Skoplja sa 74-69 (27-12, 17-18, 15-21, 15-18).

Zadrani su sjajnu krenuli u utakmicu i sredinom druge četvrtine imali i 22 koša razlike (36-14), ali prerano su se opustili, te su gosti iz Makedonije postupno smanjivali razliku, pa je tri minute prije kraja bilo samo 68-65, a 25 sekundi prije isteka vremena 72-69. Ipak, Florence je potom pogodio oba slobodna bacanja za 74-69, a gosti nisu iskoristili svoj posljednji napad i utakmica je bila odlučena.