Futsal Dinamo deklasirao Olmissum i stigao korak do titule

sportklub

Igrači Futsal Dinama uvjerljivo su slavili protiv momčadi Olmissuma u Draženovom domu

Dinamo je slavio s uvjerljivih 6:2 u trećoj utakmici velikog finala te poveo s ukupnih 2:1 u seriji.

Nije dugo trebalo čekati na prvi gol, obzirom kako je Čekol snažnim udarcem iz daljine zatresao gostujuću mrežu već u drugoj minuti susreta. Bio je to samo početak sjajne večeri za Čekola koji je postigao hat-trick te tako zaradio titulu najboljeg igrača utakmice.

Drugi gol zabio je u 19. minuti još jednim silovitim udarcem iskosa koji je završio pod gostujućom gredom.

Pobjeda Dinama od tada nije dolazila pod znak upitnika, obzirom kako je Novak zabio za 3:0, a gosti vrlo brzo smanjuju zaostatak pogotkom Kusture.

Međutim, nije bilo prostora za povratak gostiju, Dinamo je uspio vratiti tri gola prednosti golom Filipa Novaka, a katastrofalnu večer za Omišane zaokružio je Hrstić koji je nakon klizećeg starta zaradio crveni karton.

Do kraja susreta, Čekol je kompletirao hat-trick zgoditkom u 32. minuti, a nekoliko minuta kasnije Filip Novak ponovno zabija, ovoga puta za 6:1.

Lošu večer momčadi iz Omiša, ublažio je Juretić golom iz prekida te postavio konačnih 6:2.