Atalanta nedavno srušila Redse, ali protiv 15. momčadi Serie A ispustila pobjedu

Nogomet 15. tra 202422:58 0 komentara
Matteo Gribaudi Image nella via Guliver

U posljednja dva susreta 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva nije bilo pobjednika, u Bergamu su Atalanta i Verona odigrali 2:2, dok je susret između Fiorentine i Genoe u Firenzi završio 1:1.

Atalanta je već nakon 18 minuta imala 2.0 golovima Gianluce Scamacce (13) i Edersona (18), no gosti su u nastavku uspjeli izjednačiti, a strijelci su bili Darko Lazović (56) i Tijjani Noslin (60).

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je za domaćine cijeli susret.

Atalanta je šesta sa 51 bodom, dok je Verona sada na 15. poziciji sa 28 bodova. Podsjetimo, Atalanta je u prvom četvrtfinalnom susretu Europa lige na Anfieldu prošlog četvrtka slavila 3:0 protiv Liverpoola.

U ranije odigranom susretu Fiorentina i Genoa su remizirale 1:1.

Gosti su poveli u 42. minuti golom Alberta Gudmundssona iz jedanaesterca, a izjednačio je Jonathan Ikone u 54. minuti.

Za Genou je do 80. minute igrao hrvatski nogometaš Milan Badelj. Fiorentina je deseta sa 44 boda, dok je Genoa na 12. poziciji sa 39 bodova.

Na vrhu je Inter sa 83 boda, 14 više od Milana.