Zrinjski junački pao golom u 95. minuti kod Aston Ville

Konferencijska liga 5. lis 202323:01 0 komentara
xGarethxEvans NewsxImagesx by Guliver

Prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski izgubio je 1:0 od Aston Ville u Birminghamu u utakmici drugog kola skupine E Konferencijske lige. Jedini pogodak na utakmici zabio je McGinn u 95. minuti.

Peta momčad engleske Premier lige nije krenula u najjačem sastavu, no Zrinjski se od početka morao ozbiljno, organizirano braniti dok su Englezi dominirali posjedom i prilikama. No sredinom prvog dijela veliku priliku imao je Nemanja Bilbija na dodavanje Marija Tičinovića. Pucao je ravno u golmana.

Atraktivno je u 41. minuti škaricama pucao Nicolo Zaniolo, ali golman Zrinjskog Marko Marić obranio je njegov pokušaj. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a u drugom su ušli Ollie Watkins, Matty Cash i Douglas Luiz, uobičajeni igrači prve postave Aston Ville.

VAR je poništio penal za Engleze u 53. minuti, no nastavila se žestoka ofenziva na gol prvaka Bosne i Hercegovine.