Granada šokirala Barcelonu na Nou Campu

Nogomet 29. tra 202121:06 0 komentara
REUTERS/Albert Gea

Nogometaši Barcelone propustili su ogromnu priliku zasjesti nakon dugo vremena na čelo Primere jer su u 33. kolu Primere izgubili na Nou Campu od Granade s 1-2.

Kada je Messi u 23. minuti doveo Katalonce u vodstvo, činilo se da će Barca za bod preteći Atletico i pet kola prije kraja postali najveći favorit za osvajanje naslova prvaka.

No, tako nisu igrači Granade koji su u drugom poluvremenu napravili preokret. Prvo je u 63. minuti Darwin Machis poravnao, a minutu nakon toga trener Barcelone Koemann je isključen. U 79. minuti Jorge Molina je postigao pobjednički gol za Andalužane, koji je Barcelonu ostavio na trećem mjestu s istim brojem bodova kao i Real, dok je Atletico ostao vodeći s dva boda više.

Granada je osma s 45 bodova, pet manje od mjesta koje vodi u Europu.