Kylian Mbappe na rođendan zaigrao s bratom koji je debitirao za PSG

Francuska 21. pro 20239:26 0 komentara
GlennGervot Panoramic via Guliver

Francuski prvak PSG je na Parku prinčeva slavio protiv Metza 3:1 u 17. kolu Ligue 1.

PSG je tek u drugom poluvremenu slomio Metz. Vitinha je doveo PSG u vodstvo u 49. minuti, da bi Kylian Mbappe u 61. povisio na 2:0. Matthieu Udol je golom u 72. minuti vratio nadu gostima, no Mbappe je drugim golom na utakmici u 83. minuti razriješio sve dvojbe.

Nica je također, u drugom dijelu slomila Lens, a junak susreta bio je Teremas Moffi koji je ušao u igru u 73. minuti, a potom u svega pet minuta provedenih na terenu zabio dva gola. Nigerijski napadač je u 76. minuti realizirao kazneni udarac, a dvije minute kasnije potvrdio pobjedu domaćina.

Luis Enrique je pred kraj utakmice, u 83. minuti odlučio dati priliku 16-godišnjem Ethanu Mbappeu, mlađem Kylianovom bratu.

U Parizu je otkad tamo igra njegov puno poznatiji brat, a trenutačno je igrač juniorske momčadi francuskog giganta.

Kylian je tako na lijep način proslavio svoj 25. rođendan. Zabio je dva gola, a uz njega je debitirao i brat.