Nogomet 25. pro 202321:14 0 komentara

Turci ne slave Božić, ali navijači Bešiktaša imaju razloga za slavlje jer su napokon upisali ligašku pobjedu. Hataj je poražen u gostima 2:1.

Dobro, nije baš razlog za slavlje, ali ovo je definitivno jedan od ljepših dana ovog prosinca za istanbulske crno-bijele. Pošto su nakon točno mjesec dana osvojili domaće prvenstvo.

Iako se ovaj lako mogao ispustiti. Gosti su poveli 2:0 golovima Kilchoya u 38. i Kolija u 53. minuti. Asistent kod oba pogotka bio je reprezentativac Bosne i Hercegovine Amir Hadžiahmetović. A nadu domaćim i strepnju crno-bijelima unio je njegov sunarodnjak Armin Hodžić golom u 80. minuti. Ipak, na sreću gostiju, na kraju je ostalo 1:2.

Ostali rezultati: Alanya – Samsun 3:1, Kasimpasa – Rize 2:2, Pendik – Ankaragucu 1:1.