Rijeka zamalo napravila senzaciju u Milanu

Rijeka zamalo napravila senzaciju u Milanu Izvor: Igor Kralj/PIXSELL

Rijeka je na San Siru protiv Milana odigrala utakmicu drugog kola Europske lige. Rezultat na kraju utakmice bio je 3:2 za Milan iako je Rijeka imala veliku šansu odnijeti bod.

Milan je u prvom poluvremenu poveo u 14. minuti preko Silve da bi povećao svoju prednost početkom drugog dijela golom Musacchia koji je zabio u 54.

Nakon toga Rijeka se probudila i pred kraj utakmice zabila 2 gola. Prvo je Acosty u 84. zabio da bi gol Elez poravnao rezultat iz jedanaesterca.

I kada se činilo da će Rijeka otići s velikim bodom iz Milana pojavio se Cutrone koji je u 95. minuti zabio za 3:2 i pobjedu Milana.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.

Tagovi: Rijeka