Eurobasket na Sportklubu: Raspored utakmica

Eurobasket na Sportklubu: Raspored utakmica Izvor: Jurica Galoic/PIXSELL

Sportklub ima ekskluzivna prava za prijenose svih utakmica Eurobasketa.

Raspored 42. EuroBasketa košarkaša koji će se od 31. kolovoza do 17. rujna igrati u Turskoj, Finskoj, Izraelu i Rumunjskoj: 

SKUPINA A (Helsinki):

1. kolo (31. kolovoza):

Slovenija - Poljska (12.45 sati)

Island - Grčka (15.30 sati)

Francuska - Finska (19 sati)

2. kolo (2. rujna):

Poljska - Island (12.45 sati)

Grčka - Francuska (15.30 sati)

Finska - Slovenija (19 sati)

3. kolo (3. rujna):

Francuska - Island (12.45 sati)

Slovenija - Grčka (15.30 sati)

Finska - Poljska (19 sati)

4. kolo (5. rujna):

Island - Slovenija (12.45 sati)

Poljska - Francuska (15.30 sati)

Grčka - Finska (19 sati)

5. kolo (6. rujna):

Slovenija - Francuska (13.45 sati)

Grčka - Poljska (16.30 sati)

Finska - Island (19.45 sati)

SKUPINA B (Tel Aviv):

1. kolo (31. kolovoza):

Njemačka - Ukrajina (14.45 sati)

Litva - Gruzija (17.30 sati)

Italija - Izrael (20.30 sati)

2. kolo (2. rujna):

Gruzija - Njemačka (14.45 sati)

Ukrajina - Italija (17.30 sati)

Izrael - Litva (20.30 sati)

3. kolo (3. rujna):

Gruzija - Ukrajina (14.45 sati)

Litva - Italija (17.30 sati)

Njemačka - Izrael (20.30 sati)

4. kolo (5. rujna):

Ukrajina - Litva (14.45 sati)

Italija - Njemačka (17.30 sati)

Izrael - Gruzija (20.30 sati)

5. kolo (6. rujna):

Njemačka - Litva (13.45 sati)

Gruzija - Italija (16.30 sati)

Izrael - Ukrajina (19.45 sati)

SKUPINA C (Cluj):

1. kolo (1. rujna):

Mađarska - HRVATSKA (14 sati)

Španjolska - Crna Gora (16.45 sati)

Rumunjska - Češka (19.30 sati)

2. kolo (2. rujna):

Crna Gora - Mađarska (14 sati)

Češka - Španjolska (16.45 sati)

HRVATSKA - Rumunjska (19.30 sati)

3. kolo (4. rujna):

Mađarska - Češka (14 sati)

Crna Gora - HRVATSKA (16.45 sati)

Španjolska - Rumunjska (19.30 sati)

4. kolo (5. rujna):

Češka - Crna Gora (14 sati)

HRVATSKA - Španjolska (16.45 sati)

Rumunjska - Mađarska (19.30 sati)

5. kolo (7. rujna):

Češka - HRVATSKA (13.30 sati)

Mađarska - Španjolska (16.15 sati)

Crna Gora - Rumunjska (19.45 sati)

SKUPINA D (Istanbul):

1. kolo (1. rujna):

Belgija - Velika Britanija (13.15 sati)

Srbija - Latvija (16 sati)

Turska - Rusija (20 sati)

2. kolo (2. rujna):

Latvija - Belgija (13.15 sati)

Rusija - Srbija (16 sati)

Velika Britanija - Turska (20 sati)

3. kolo (4. rujna):

Latvija - Velika Britanija (13.15 sati)

Belgija - Rusija (16 sati)

Srbija - Turska (20 sati)

4. kolo (5. rujna):

Rusija - Latvija (13.15 sati)

Velika Britanija - Srbija (16.30 sati)

Turska - Belgija (20 sati)

5. kolo (7 rujna):

Rusija - Velika Britanija (13.30 sati)

Belgija - Srbija (16.15 sati)

Latvija - Turska (19.45 sati)

OSMINA FINALA (Istanbul):

9. rujna:

B2-A3

A1-B4

B1-A4

A2-B3

10. rujna:

C1-D4

D2-C3

C2-D3

D1-C4

ČETVRTFINALE (Istanbul):

12. rujna:

B2/A3-C1/D4

A1/B4-D2/C3

13. rujna:

B1/A4-C2/D3

A2/B3-D1/C4

POLUFINALE (Istanbul):

14. i 15. rujna (20.30 sati)

UTAKMICA ZA 3. MJESTO (Istanbul):

17. rujna (16 sati)

FINALE (Istanbul):

17. rujna (20.30 sati)

Tagovi: Eurobasket

Komentara 0

Komentar je uspješno poslan.

Slanje komentara nije uspjelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovno

* Sva polja su obavezna