Ronaldo udario suparnika i prošao bez žutog kartona

Ronaldo udario suparnika i prošao bez žutog kartona Izvor: Reuters / Sergio Perez

Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak prema osvajanju španjolske Primere jučerašnjom pobjedom nad Sevillom (4:1).

Real je poveo kontroverznim golom Nacha iz slobodnog udarca, a ostale pogotke za Real dali su Ronaldo u 23. i 78. minuti te Kroos u 84.

No, osim što je Real poveo pogotkom koji i nije u duhu fair playa (iako je ispravan) sporna situacija dogodila se i u 32. minuti kad je Ronaldo protivničkog igrača grubo odario šakom i to dok je Sevilla vukla kontru.

Sudac Mallenco je pustio prednost i u nastavku akcije gosti su pogodili vratnicu. No veliki sudački gaf bila je činjenica što Ronaldu nije naknadno dodijeljena opomena. Bio bi to peti akumulirani žuti karton za Portugalca koji bi zbog toga izostao s vjerojatno ključne utakmice protiv Celte u Vigu koja bi mogla presuditi ovogodišnjeg pobjednika La Lige.

Izvor: youtube

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.