Igrač jeo čokoladicu pred izvođenje kaznenog udarca

Igrač jeo čokoladicu pred izvođenje kaznenog udarca Izvor: Screenshot

Jedna od smješnijih situacija zabilježih na terenima u posljednjih nekoliko godina dogodila se u Poljskoj.

Igrala se utakmica 15. kola poljske Ekstaklase između Legije i Pogona. U posljednjem minutu prvog poluvremena, pri vodstvu Legije od 1:0, Pogon je dobio jedanaesterac. Lopti prilazi 29-godišnji napadač Adam Fračak, ali umjesto da šutira, on vadi, čokoladicu. Uzima zalogaj-dva, dobacuje je skupljaču lopti i onda se spremno okreće izvođenju kaznenog udarca.

Možda vam zvuči kao scenario za neki film, ali se cijela situacija dogodila. Fračak je zabio gol, a svi i dalje samo pričaju o čokoladici.